קמפיינים

קמפיין הוא דרך להגשים חלומות. משרה פוליטית, השגת תרומה נאה למטרה חשובה, יציאה ממשבר תדמיתי, הגדלת חשיפה ומכירות. יהיה אשר יהיה היעד הנכסף, אנו נבנה קמפיין מדויק, יצירתי, ניצור אמצעי שיווק שישקפו את המסר, נרתום כלי תקשורת מרכזיים, נחבר מובילי דעה ונפעל בעוד כמה דרכים ייחודיות שפיתחנו. קמפיין מושלם הוא יצירת אומנות. אנחנו יודעים לבחור את החומר הנכון, להתאים צבעים, ליצור את האווירה נכונה ולתבל במקומות הנכונים, בקצת פלפל ומלח והכל במטרה – להגשים לכם את החלום.
צוות מנוסה (עם קבלות), הכולל, בין היתר, אנשי יח"צ, פרסום, תסריטאים, שיווק שיבנה לכם את קמפיין הכי נכון, כמו שתמיד חלמתם.

נגן וידאו

היא הייתה בת הזקונים של שמואל ואילנה, נערה יפה, מלאת חיים, חרוצה ואוהבת זולת. עתידה המבטיח של תאיר ראדה ז"ל, נקטע באחת בחורף 2006 והיא בת 13 בלבד.
פרשת מותה הטראגית הסעירה מדינה שלמה והותירה בקרב רבים כאב חד ועמוק.  
בקרוב, יחנך, לא הרחק מהמקום בו נולדה וגדלה תאיר,  בית כנסת חדיש ומרשים אשר ישא את שמה, זאת הודות לפעילות משותפת לקהילת "שבת אחים", משפחת ראדה, המועצה המקומית קצרין וגורמים רבים נוספים.
בניית בית הכנסת נמצאת בעיצומה וכעת, נשמח שתצטרפו אלינו על מנת להשלים את מיזם ההנצחה המרגש. עם תמיכתכם נסיים את המלאכה לרבות הכנסת ארון קודש, בית תפילה וספריה למקום הקדוש.
בזכותכם, נקיים תפילות בבית הכנסת, נקבל את השבת, נחגוג את  מועדי ישראל, נקיים שמחות לצד ימי תענית. בזכותכם, נפתח את דלת בית התפילה לכל דורש, נחבק בחום את משפחת ראדה ונזכור לעד את תאיר הי"ד.    

נגן וידאו

שמי גדי ויסמן, אני בן 45, נשוי ואב לשלושה. 
נקראתי, כאיש מילואים, למלחמת לבנון השניה, איבדתי חברים, נפצעתי ברגל בתקרית ירי כוחותינו על כוחותינו. אבל יותר מכל, מלווה אותי מאז הלם הקרב. החיים שלי השתנו, אבל לא ויתרתי. למדתי תאטרון בובות ואני מרים הצגה ה מבוססת על סיוט אמיתי ונוגעת בפצעים הלא נראים שיש לרבים מחיילי צה"ל, תוך שילוב של הומור וכאב, חלום וזיכרון.

זאת השקעה בלתי פוסקת בתאטרון "האייל המרקד", כתיבת תסריט (עם אדם יכין שגם ביים), חזרות, רכישת ציוד, תאורה, תפאורה ועוד עוד. 

אני צריך אתכם איתי, לעזור לי להשלים את המלאכה, להיות חלק מהמסר החשוב של ההצגה! הצלחת הגיוס תאפשר לי לנוע עם ההצגה לכל מקום (כולל תפאורה וציוד), לבסיסי צה"ל ולאולמות שונים, במשך שנתיים לפחות.

נגן וידאו

לאחר שסרן נתן כהן ז"ל נהרג במבצע "צוק איתן", הקימו בני משפחתווחבריו את עמותת "אור נתן" כדי להמשיך את דרכו – לעזור ולתרום לקהילה. בזכות הסיוע שלכם נבטיח פעילות רבה, מגוונת ומרגשת של העמותה למשך שנה שלמה כי "באנו לעשות טוב"
ירייה אחת של צלף במהלך מבצע "צוק איתן", קטעה את חייו של קצין השריון, סרן נתן כהן ז"ל. האבדן העצום, שלושה חודשים לפני הרגע בו היה אמורלעמוד מתחת לחופה, הותיר חלל וגעגוע בלתי פוסק בקרב בני משפחתו וחבריו.מתוך הכאב צמחה לה עשייה מרגשת אשר מבטאת את הצוואה הבלתי כתובה של נתן וכעת, בסיועכם, נגדיל ונעצים אותה!
כל הכסף שנאסוף ישמש אותנו לפעילות "באנו לעשות טוב",

נגן וידאו

לצפיה בסרטוני המיזם לחצו כאן
מיזם "אתכם, בזכותכם!" של ארגון נכי צה"ל נועד לשם יצירת סדרת מפגשים בין פצועי צה"ל לאישים בולטים בחברה הישראלית במטרה לחשוף את ההתמודדות המרשימה של פצועי צה"ל על אף האירוע המטלטל שחוו ולהציג את סיפורי המופת וההשראה שלהם.
"אנחנו כאן אתכם ובזכותכם אנחנו כאן/ונשאר אתכם ביחד אין גבולות לזמן
אתם נתתם את הגוף, את הנשמה/עכשיו אנחנו כאן אתכם ובזכותכם ובעוצמה"
עמיר בניון שר יחד עם פצועי צה"ל גדי אפראימוב ורמי עמר Gadi Efraimov Rami Amar את "אתכם, בזכותכם!" שמעיד יותר מכל, שלמרות הקושי, יש המון תקווה, השראה ומופת, לרגל יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה 2016.
מילים: חן גוסלר; לחן: חן גוסלר עמיר בניון – העמוד הרשמי Amir Benayoun