קמפיינים

קמפיין הוא דרך להגשים חלומות. משרה פוליטית, השגת תרומה נאה למטרה חשובה, יציאה ממשבר תדמיתי, הגדלת חשיפה ומכירות. יהיה אשר יהיה היעד הנכסף, אנו נבנה קמפיין מדויק, יצירתי, ניצור אמצעי שיווק שישקפו את המסר, נרתום כלי תקשורת מרכזיים, נחבר מובילי דעה ונפעל בעוד כמה דרכים ייחודיות שפיתחנו. קמפיין מושלם הוא יצירת אומנות. אנחנו יודעים לבחור את החומר הנכון, להתאים צבעים, ליצור את האווירה נכונה ולתבל במקומות הנכונים, בקצת פלפל ומלח והכל במטרה – להגשים לכם את החלום.
צוות מנוסה (עם קבלות), הכולל, בין היתר, אנשי יח"צ, פרסום, תסריטאים, שיווק שיבנה לכם את קמפיין הכי נכון, כמו שתמיד חלמתם.

נגן וידאו

קמפיין מוצלח – https://headstart.co.il/project/32987
היא הייתה בת הזקונים של שמואל ואילנה, נערה יפה, מלאת חיים, חרוצה ואוהבת זולת. עתידה המבטיח של תאיר ראדה ז"ל, נקטע באחת בחורף 2006 והיא בת 13 בלבד.
פרשת מותה הטראגית הסעירה מדינה שלמה והותירה בקרב רבים כאב חד ועמוק.
בקרוב, יחנך, לא הרחק מהמקום בו נולדה וגדלה תאיר,  בית כנסת חדיש ומרשים אשר ישא את שמה, זאת הודות לפעילות משותפת לקהילת "שבת אחים", משפחת ראדה, המועצה המקומית קצרין וגורמים רבים נוספים.
בזכותכם, נקיים תפילות בבית הכנסת, נקבל את השבת, נחגוג את  מועדי ישראל, נקיים שמחות לצד ימי תענית. בזכותכם, נפתח את דלת בית התפילה לכל דורש, נחבק בחום את משפחת ראדה ונזכור לעד את תאיר הי"ד.

נגן וידאו

עמותת כפר סבא ורעננה אוהבות חיות (ע"ר), פועלת לחילוץ והצלת בעלי חיים פצועים ובמצוקה, סיוע וטיפול רפואי וטרינרי לחיות רחוב, מציאת בתים מאמצים למאות כלבים וחתולים נטושים, חינוך הציבור לכיבוד בעלי חיים, למניעת התעללות, שמירה על חוק צער בעלי חיים ועוד.

העמותה פועלת על טהרת ההתנדבות.

את העמותה הקימה קבוצה של תושבים, אוהבי בעלי חיים ואיכות הסביבה, אשר התאגדו לפעול למתן מענה מקצועי לפניות התושבים בנושא בעלי החיים. העמותה פועלת בשיתוף מקצועי עם ה"אגף לאיכות הסביבה" והשירותים הוטרינריים, ומקדמת את יישום הדרכים ההומאניות והמודרניות ביותר בעולם בתחום הטיפול בחיות המחמד והחצר. כל חברי ומתנדבי העמותה פועלים בהתנדבות בלבד, והתרומות משמשות כולן לטיפול והצלת בעלי החיים.

נגן וידאו

קמפיין מוצלח – https://giveback.co.il/project/64995
בחודש מאי 2021 נפטר בכלא הצבאי הבן שלנו, בן הזקונים של המשפחה, בנסיבות מטרידות שנחקרות עד היום. איבדנו ילד מיוחד שמגיל צעיר התעניין במחשבים, למד וחקר בעצמו. זאת הייתה אהבה חייו. היה לנו ברור שעם גיוסו לצה"ל הוא יעניק את המטען האנושי האדיר שלו לטובת ביטחונה של מדינת ישראל. הוא מעולם לא חשף דבר על תפקידו כקצין מודיעין, ולצערנו רק לאחר מותו, שמענו עד כמה הצטיין. הילד הביישן שגידלנו עשה, עשה באמצעות מחשב ומקלדת, קסמים למען ביטחון המדינה. עילוי, כינו אותו רבים. מותו הותיר לנו חור ענק בלב, געגוע בלתי פוסק והמון סימני שאלה. לצד מאבקנו הבלתי מתפשר לגילוי האמת סביב מותו, אנו רוצים להנציח, יחד אתכם, את זכרו.

נגן וידאו

קמפיין מוצלח – https://beactive.co.il/project/66235
בזכותכם, השגנו את יעד הראשון של המאבק – לחץ ציבורי שהוביל לכתב אישום באשמת רצח נגד הרוצח של ליטל יעל שלנו, אבל אנחנו חייבים להמשיך להאבק, לוודא שהרוצח ינמק בכלא עד יומו האחרון וכל המחדלים האזרחיים של הטרגדיה הזאת – יחקרו.

המאבק הזה יהיה עוד ארוך ומתיש, אנו זקוקים להמשך ליווי מקצועי צמוד, להדרכה והכוונה ולכן צריכים אתכם איתנו.

למען הצדק של ליטל יעל ז"ל, כדי למנוע את הרצח הבא

נגן וידאו

קמפיין מוצלח – https://headstart.co.il/project/36094?ref=floki-search
שמי גדי ויסמן, אני בן 45, נשוי ואב לשלושה. 
נקראתי, כאיש מילואים, למלחמת לבנון השניה, איבדתי חברים, נפצעתי ברגל בתקרית ירי כוחותינו על כוחותינו. אבל יותר מכל, מלווה אותי מאז הלם הקרב. החיים שלי השתנו, אבל לא ויתרתי. למדתי תאטרון בובות ואני מרים הצגה ה מבוססת על סיוט אמיתי ונוגעת בפצעים הלא נראים שיש לרבים מחיילי צה"ל, תוך שילוב של הומור וכאב, חלום וזיכרון.

זאת השקעה בלתי פוסקת בתאטרון "האייל המרקד", כתיבת תסריט (עם אדם יכין שגם ביים), חזרות, רכישת ציוד, תאורה, תפאורה ועוד עוד. 

אני צריך אתכם איתי, לעזור לי להשלים את המלאכה, להיות חלק מהמסר החשוב של ההצגה! הצלחת הגיוס תאפשר לי לנוע עם ההצגה לכל מקום (כולל תפאורה וציוד), לבסיסי צה"ל ולאולמות שונים, במשך שנתיים לפחות.

נגן וידאו

קמפיין מוצלח – https://giveback.co.il/project/48487
לאחר שסרן נתן כהן ז"ל נהרג במבצע "צוק איתן", הקימו בני משפחתווחבריו את עמותת "אור נתן" כדי להמשיך את דרכו – לעזור ולתרום לקהילה. בזכות הסיוע שלכם נבטיח פעילות רבה, מגוונת ומרגשת של העמותה למשך שנה שלמה כי "באנו לעשות טוב"
ירייה אחת של צלף במהלך מבצע "צוק איתן", קטעה את חייו של קצין השריון, סרן נתן כהן ז"ל. האבדן העצום, שלושה חודשים לפני הרגע בו היה אמורלעמוד מתחת לחופה, הותיר חלל וגעגוע בלתי פוסק בקרב בני משפחתו וחבריו.מתוך הכאב צמחה לה עשייה מרגשת אשר מבטאת את הצוואה הבלתי כתובה של נתן וכעת, בסיועכם, נגדיל ונעצים אותה!

כל הכסף שנאסוף ישמש אותנו לפעילות "באנו לעשות טוב",

logo3
נגן וידאו

לצפיה בסרטוני המיזם לחצו כאן
מיזם "אתכם, בזכותכם!" של ארגון נכי צה"ל נועד לשם יצירת סדרת מפגשים בין פצועי צה"ל לאישים בולטים בחברה הישראלית במטרה לחשוף את ההתמודדות המרשימה של פצועי צה"ל על אף האירוע המטלטל שחוו ולהציג את סיפורי המופת וההשראה שלהם.
"אנחנו כאן אתכם ובזכותכם אנחנו כאן/ונשאר אתכם ביחד אין גבולות לזמן
אתם נתתם את הגוף, את הנשמה/עכשיו אנחנו כאן אתכם ובזכותכם ובעוצמה"
עמיר בניון שר יחד עם פצועי צה"ל גדי אפראימוב ורמי עמר Gadi Efraimov Rami Amar את "אתכם, בזכותכם!" שמעיד יותר מכל, שלמרות הקושי, יש המון תקווה, השראה ומופת, לרגל יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל ופעולות האיבה 2016.
מילים: חן גוסלר; לחן: חן גוסלר עמיר בניון – העמוד הרשמי Amir Benayoun